11182017Headline:

Наші експерти

CopiedImageг
 

Катерина Одарченко

 

Політтехнолог, засновник  ТОВ «SIC Group», member of  International association of political consultants (IAPC), Президент Інституту демократії та розвитку «PolitA».

 CopiedImage2  Кіліан Ваву

Професор психології, нідерландський консультант по роботі з кадрами, рекрутер, лектор, викладач Амстердамського університету менеджменту по персоналу, спікер у банківській індустрії.

 CopiedImage  

Дмитро Видрін 

Український політик, політолог та політтехнолог, доктор філософських наук.  Радник Президента України (з 28 грудня 2010). Автор (співавтор) понад 300 праць, зокрема 15 індивідуальних і колективних монографій з політології, міжнародних відносин і філософії.

 CopiedImage (5)  

Кость Бондаренко 

Український політолог, історик. Кандидат історичних наук. Член Гуманітарної Ради при Президентові України (з 2010 року). Голова правління Інституту української політики (з 2011 року) та Фонду «Українська політика» (з 2012 року).

 CopiedImage1 Олена Сибірякова

Керівник програм Фонду якісної політики. Засновник та керуючий партнер групи компаній «РОСТ». Експерт в галузі суспільних комунікацій та ЗМІ – наприкінці 90-х років захистила кандидатську дисертацію  за темою: «Ідеологія як проблема». Член «CIPR» — професійної Асоціації PR-спеціалістів в Європі. Входить до складу  Громадської Організації «Український Клуб «Аспен».

 CopiedImage (6) Артем Біденко

 Президент групи SA Political Communications, співвласник холдингу RuBi Consulting, керівник Асоціації зовнішньої реклами України.

 CopiedImage  

Ігор Мінтусов 

Російський політолог та політичний консультант. Голова ради директорів «Ніколло М», президент IABC/Russia, член Ради директорів Європейської (EAPC), Міжнародної асоціації політичнтх консультантів (IAPC).

 CopiedImage (4)  

Тетяна Дубровіна

 Спеціаліст в сфері PR та комунікацій, психолог. Автор та ведуча тренінгів з бізнес та міжособистісних комунікацій. Випускниця Школи стилю та візажу Наталії Найди. Співпрацює з відомими українськими політиками та громадським діячами.

 CopiedImage (5)  Дмитро Добродомов 

Досвід у журналістиці – 17 років. Був першим заступником головного редактора всеукраїнської газети «Експрес», співзасновником «Агентства журналістських розслідувань», відповідальним редактором газети «Інформатор». З травня 2010 року – генеральний продюсер телеканалу ZIK. З листопада 2012 року – генеральний директор медіа-холдингу ZIK, котрий складається з  інформаційної агенції  ZIK та телеканалу ZIK. Автор і ведучий програм журналістських розслідувань «Хто тут живе?» та «Народний контроль».

 images   

Юрій Кочевенко 
Український політолог, юрист, психолог. Брав участь у
організації більше 50 виборчих кампаній різних рівнів. Автор
публікацій на теми виборів, розвитку демократичних
інституцій. Виступає в якості політичного експерта у відомих
політичних програмах.