01272022Headline:

Мотивація як ключ до успіху. Kilian Wawoe

kilan185
Мотивація як ключ до успіху Лекція — тренінг
Запрошуємо Вас 6 лютого відвідати зустріч з фахівцем в галузі мотивації та розвитку бізнесу Кіліаном Ваву. Гість поділиться з Вами секретами тімбілдінгу найбільшіх комерційних компаній, основні етапи ведення бізнесу, а також роль мотивації як запоруку успішної реалізації усіх бізнес-проектів. … Лектор придиліть увагу тімбилдингу та мотиваціям у соціальніх проектах та політичних командах, їх особливостям.
Лекції Кіліана Ваву з захопленням слухають як представники глобальних корпорацій, так і студенти університетів США та Нідерландів, він є визнаним спеціалістом в галузі дослідження потенціалу людського ресурсу(капіталу), людиною зі званням «Консультант року 2013», а також відомим громадським діячем. Досвід роботи у країнах СНД вимірюється десятками дороговартісніх корпоратівних тренінгів з управлиння персоналом та мотивацій (ABN – AMKO, CIS, Національний банк, НАБУ) та тімбілдінгу для ТОПових політичних сил України, Румунії, Косово. Кіліан Ваву Human Resources Trainee of Netherlands, Monaco, Belgium and India. Vice-president Human Resources for West- and Southern- Europe. Teacher of the year 2013. Professor in Human Resources Management of the VU University in Amsterdam. Консультант Національного банку України з людських ресурсів і мотивації команди.
Один з виступів на TedX http://www.youtube.com/watch?v=ebkD-Msm7Qg
Місце проведення; Готель «Козацький» (Майдан Незалежності, вул. ул. Михайловская, 1/3, Киев) http://www.kozatskiy.kiev.ua/
Реєстраційна форма міститься за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1sahAawK1jmtE4AhkqlDLFoiL9Nog7FSZlLzauf-i_WI/viewform
Робоча мова: Англійська Кількість місць обмежено! Організатори: SIC Group Ukraine Institute for Democracy and Development «Polita»

What Next?

Recent Articles