01272022Headline:

Дискусійний майданчик

1452538_570113469723074_276037062_nІнститут демократії та розвитку створює дискусійний майданчик!

Інститут демократії та розвитку “PolitA” став ініціатором створення дискусійного майданчика. Подібна практика найдзвичайно актуальна в сьогоденному політичному контексті. Культура дискусій в Україні мало розвинута, а отже точки зору замінюються маніпулятивними месседжами. Зібравши експертів, ми будемо обговорювати актуальні для України теми, що дозволять слухачам критично дивитися на процеси та робити власні висновки.

 

Формат заходу: 2-4 експерти, модератор та гості. Модератор керує дискусією, експерти мають по 5-10хвилин, щоб висловити свою думку з приводу питання модератора. У другій частині експерти відповідають на питання, що надійшли із зали чи з Інтернету. В кінці гості можуть висловити свою думку та відбувається голосування у мережі на підтримку однієї з позицій (експертних позицій).

 

Дата дискусії : 19. 11. 2013 о 19 : 00

Тема дискусії: «Ідеї. Цінності. Ідеології.»

Нині поняття ідеології дещо знецінено в суспільстві. На дискусії ми говоритимемо про ідеї, цінності, ідеології нинішніх політичних сил та громадських організацій. Ключовими питаннями дискусії є :«Чи необхідний Україні план розвитку заснований на ідеології?»«Чи можлива зміна партій лідерського типу ідеологічними політичними рухами?» «Чи підходять західні ідеологічні платформи Україні?»«Чи життєздатні нині існуючі розвитку країни?» 

What Next?

Recent Articles