08172022Headline:

США підтримує політику «Polita» в питаннях освіти та гендеру

Інститут демократії та розвитку “Polita” відстоює економічні інтереси України у США.

У рамках “Діалогу про майбутнє: Україна-США” 02 березня у Вашингтоні відбулася зустріч української неурядової делегації з представником офісу конгресмена Джин Шахін, Розелін Рамос . Дискусія була зосереджена на розвитку двосторонніх економічних взаємозв’язків

Модератором зустрічі була Катерина Одарченко — керівник української делегації, політичний експерт, президент Інституту демократії та розвитку “Polita”, засновник SIC Group Ukraine, автор книги “Игра в выборы. Секреты политических коммуникаций”.

Модератор зустрічі представила проект української політичної партії “Національна платформа”, яка зібрала понад 14 тисяч підписів громадян України на свою підтримку і подала документи для реєстрації до Міністерства юстиції України.

Також Катерина Одарченко зазначила, що Джин Шахін відома у США та всьому світі як борець за громадянські права жінок, вона є ідеологом розвитку жіночого лідерства в економіці та політиці, однією із перших губернаторів-жінок у США.

Під час зустрічі були обговорені потреби український бізнесу щодо підтримки американських конгресменів у налагодженні торгівлі між двома країнами, реалізації спільних економічних, культурних і освітніх проектів.

Обговорювалися питання розвитку в Україні демократії, бізнесу та економіки, регіонального розвитку і децентралізації. Члени української делегації надали аналітичні й оціночні дані щодо ефективності використання інвестованих в Україну коштів на розвиток проектів і антикорупційну діяльність.

Засновник Асоціації розвитку єврейських громад (AJC), головний рабин Кривого Рогу Лірон Едері детально розповів про зміст проектів щодо захисту прав національних меншин в Україні, заходів щодо впровадження інноваційних технологічних рішень у сфері освіти, а також візію проведення реформи освіти з метою створення належних умов для розвитку особистості, особливо в контексті освіти єврейської нацменшини. 

Партнер проектів у сфері медіа і культури, член Наглядової Ради Фонду «Біла стрічка» та член Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобізму Ірина Копаница у своїй розмові з представниками офісу Джин Шахіндомовилась про спільні програми в соціальній сфері та гендерних питаннях, а також про реалізацію ряду проектів під егідою Асоціації.

Американській стороні були надані конкретні пропозиції щодо підтримки США цільових програм розвитку середнього бізнесу в Україні, зокрема розширення торговельних відносин між двома країнами.

Джин Шахін — американський політик-демократ. Вона була губернатором штату Нью-Гемпшир з 1997 по 2003. Це перша жінка в історії США, яка виграла губернаторські вибори і була обрана до Сенату США. Джин Шахін є сенатором від Нью-Гемпширу з 6 січня 2009 року.

“Діалог про майбутнє: Україна-США” – це двосторонній українсько-американський експертний неурядовий форум, який впродовж 01-05 березня проходить у США під егідою Інституту демократії та розвитку “Polita”, а також консалтингової компанії SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Management, офіційним перевізником — Міжнародні авіалінії України (Ukraine International Airlines) .

What Next?

Recent Articles