01272022Headline:

E-Democracy and E-Government

Минулого вівторка Інститут демократії та розвитку «ПолітА» та міжнародна компанія SIC Group Ukraine організували відкриту лекцію “E-Democracy and E-Government” із заступником міністра економіки України Янікою Меріло.

Jaanika-Merilo-3Арт-центр Якова Гретера люб’язно погодився надати приміщення для проведення заходу. Лекція від лідера думки в поєднанні з сучасними творами образотворчого мистецтва надали затишної атмосфери зимовому вечору.
Захід викликав справжній ажіотаж. Небайдужа київська інтелігенція зібралася для обговорення важливості та перспектив впровадження E-Government.

Яніка працювала над запровадженням E-Government в Естонії. Вона поділилася зі слухачами своїм попереднім досвідом і розповіла про стан розвитку E-Government в Україні.

1

Лекція розпочалася власне з пояснення явища електронної демократії взагалі, її складників та практичної користі. Далі спікер говорила про естонський досвід, а також про українські реалії.
«Сейчас мы имеем типичную бюрократию, когда каждый чиновник исполняет свою, так скажем, «важную» роль. Главная наша задача на сегодня – оптимизировать эту бюрократию с помощью E-Government»
Лекція тривала майже дві години, було обговорено багато проблем. Аудиторія мала можливість подискутувати зі спікером з того чи іншого приводу. Саме тому публіка ще довго не відпускала Яніку, і кулуарні розмови затяглись на довго.

Ми сподіваємося, що за допомогою даного заходу ми все ж таки змогли вплинути на формування більш глибокого розуміння механізмів електронної демократії. Адже поширюючи знання – будуємо майбутнє.

Інна Захарчук

What Next?

Recent Articles