01272022Headline:

Тематична розмова з Катериною Одарченко «Stop Grechka Movement: латентний підкуп виборців або як боротися з гречкою»

Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну» продовжує цикл розмов з виборцями на тему політичних маніпуляцій в рамках громадського руху «Я — за чесні вибори 2015»!
Ми говоримо відкрито з відомими експертами про те, що замовчувалося роками — маніпуляцію.
Третьою «пігулкою» від політичних маніпуляцій -є бесіда на тему: «Stop Grechka Movement: латентний підкуп виборців або як боротися з гречкою». Ми обговоримо усі хитрощі, підкупи та маніпуляції, які застосовують політики.
Тож з великим натхненням презентуємо спікера цієї тематичної розмови, політтехнолога, партнера міжнародної компанії «SIC Group», голову Інституту демократії та розвитку «PolitA», чарівну Катерина Одарченко.
Катерина має 8-річний досвід роботи в політичних проектах та виборчих кампаніям всеукраїнського та міжнародного рівня. Основні спеціалізації — комплексний політичний менеджмент, управління політичними проектами і кампаніями, моделювання громадської думки, PR, PA, GR, управління репутацій на рівні Європейського союзу і США.

Ми переконані в тому, що настав час іншої політики! Отримавши більше інформації про різні види політичних маніпуляцій, виборець зможе ідентифікувати такі підходи кандидатів та на основі всебічного аналізу цілісно приймати рішення, якого з кандидатів він має намір підтримати голосуванням.
Реєстрація для участі тут: https://docs.google.com/forms/d/1_4KQDuKlDoFMFmkAAdbZTs57DiA0EHgTxC4ACDrQnFo/edit
Увага! При собі необхідно мати ПАСПОРТ або посвідчення водія, щоб потрапити на територію Американського дому.
Також буде здійснюватися транслювання заходу ОNLINE на ютубі!

Місце проведення America House Kyiv

Дата: 8 жовтня

Час: 19:00

 

What Next?

Recent Articles