01272022Headline:

«Півтори години реформ: Антимонопольний комітет України» — 28 жовтня, м. Київ

 

Якщо Ви цікавитися процесом реформування Української держави, Ви щиро бажаєте радикальних змін в українській економіці і хочете дізнатися, як цьому посприяти і ви розумієте, що без стабільної та ефективної роботи Антимонопольного комітету України неможливий повноцінний ріст української економіки, то пропонуємо Вам відвідати даний захід.

Представники АМКУ, законодавчої влади, адвокатури та громадянського суспільства будуть говорити про реформування Антимонопольного комітету України, зміни антимонопольного та конкурентного законодавства і дадуть вам відповідь на всі питання, які цікавлять вас у даній сфері.

Мета заходу:

Ознайомити молодь з питаннями реформування Антимонопольного комітету України та антимонопольного законодавства, обговорити актуальні питання в форматі дискусії з провідними спеціалістами в сфері антимонопольного права.

Експерти:

  • Тімур Бондарєв — Керуючий партнер АО Arzinger;
  • Вікторія Пташник — Народний депутат України;
  • Марія Ніжнік — Перший заступник Голови АМКУ.

Формат заходу:

Захід пройде в форматі панельної дискусії, де обговориться питання реформування Антимонопольного комітету України, а також загалом антимонопольного законодавства. Після завершення обговорення усі учасники матимуть змогу задати питання і отримати на них професійні відповіді.

Організатор заходу: Комітет суспільної ініціативи Ліги студентів АПУ.

Детальна інформація:

Захід буде проходити 28 жовтня о 16.00 на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (проспект Перемоги, 54/1).

Для участі в Засіданні необхідно зареєструватись – http://goo.gl/forms/uB3uWhtjlV

Контакти:

Дмитро Мельнік;

Голова Комітету суспільної ініціативи Ліги студентів АПУ;

Тел.: (096)-348-94-28

E-mail: committee@ligauba.org.ua

What Next?

Recent Articles