09202021Headline:

GR Форум: Існуюча взаємодія влади та бізнесу потребує в Україні потребує подальшого поглиблення діалогу.

11 жовтня 2017 року в Києві в КВЦ «Парковому» відбувся ІІІ Міжнародний GR Форум, який відвідали понад 500  учасників, серед яких представники влади, бізнесу, галузевих організацій  фахівців Government Relations (GR), фахівців з PR і маркетингу. Метою форуму було створити умови для демократичного, прозорого та постійного діалогу між владою і бізнесом.

GR Форум розпочався з вітального слова організатора заходу, політичного консультанта, партнера компанії SIC Group Ukraine, засновника Української Асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів (UAGRPL) —  Катерини Одарченко, яка оголосивши про успіхи в галузі, закликала всіх учасників до конструктивних дискусій.

GR Форум пройшов під гаслом «Цивілізований лобізм —  прозорий та рівноправний діалог між владою і бізнесом» який зібрав 55 спікерів з різних сфер, на протязі дня взаємодію  влади та бізнесу обговорювали у військовий конфлікт на Донбасі, малого та середнього бізнесу транспортній, аграрній, оборонній, енергетичній,  сферах, також піднімалось питання інструментів адвокації України у світі,  досвід Сходу та Заходу та практики лобіювання на всіх рівнях.

До обговорення форм і методів діалогу долучились  Георгій Тука, Сергій Тарута, Ольга Богомолець, Галасюк Віктор, Наталя Ковалко, Андрій Вадатурський, Алла Шлапак, Андрій Доценко, Антон Геращенко, Борис Колесников, Альберт Фельдман, Сергій Євтушок, Євген Дихне, Трофімцева Ольга, Ярослав Железняк, Алекс Міллер, Юлія Висоцька, Іван Хілобок, Анна Таранцова, Лю Юйдань та інші представники влади та бізнесу.

Під час форуму були проведені дискусії щодо побудови конструктивного діалогу між представниками бізнесу та влади.

Фото заходу: 

https://goo.gl/LCX2Sh

https://goo.gl/nkyzuS

 Більше інформації:

www.facebook.com/grforumukraine

Відео-ролики панельних дискусії:

https://youtu.be/-NEyElrFqCw

https://youtu.be/0NyYGMIr44o

https://youtu.be/SdWIo7EW2rc

 

What Next?

Related Articles