01272022Headline:

Експертна дикусія на тему: «Принципи Нового Суспільного Договору»

9 серпня, об 11:00 в MediaHub (вул. Михайла Омеляновича-Павленка (Суворова), 4/6, м. Арсенальна) відбудеться панельна дискусія на тему «Принципи Нового Суспільного Договору».

Мета заходу — обговорення принципів Нового Суспільного Договору.

Ініціатори дискусії — Інститут демократії та розвитку «PolitA» спільно з «Foundation for future».

Ця зустріч безпосередньо продовжує тематику дискусії, проведеної 3 серпня і присвячена актуальній в Україні проблемі Нового Суспільного Договору та Нової Конституції України.

Єдиний мирний вихід із сучасної політичної кризи в Україні задля формування ефективної держави, де кожен громадянин може реалізувати себе – це створення Нового Суспільного Договору. Влада в країні має реалізуватися не політиками та олігархами, а громадянами на основі нової, чесної, ефективної системи співжиття людей. І лише тоді у нас буде сильне громадянське суспільство і незалежна процвітаюча держава.

Учасниками зустрічі планується розглянути такі принципи реалізації суспільного договору, як рух від цілісного до приватного; воля і самовизначення; неподавлення і осмисленість; множинність і доповнення; самоорганізація і співробітництво; пріоритет договору і процедура.

Спікерами зустрічі виступлять:

  • Богуславський В’ячеслав — громадський активіст, ініціатор громадського руху «Україна – це Я!», ініціатор експертної ініціативи «Хартія Майбутнього» та експертного майданчика «Конкордія».
  • Сорока Сергій — натхненник та ідеолог реформи державного управління, співавтор нового Закону України «Про державну службу», експерт громадянської платформи «Нова Країна».
  • Кочетков Олександр — аналітик, політтехнолог, іміджмейкер, учасник загальнонаціональних виборчих кампаній, керівник ряду мас-медійних проектів. Є автором численних публікацій на тему Нового Суспільного Договору та електронної демократії.
  • Бабич Богдана — політичний психолог, директор ГО «Інститут практичної політики», голова ГО «Спільно», автор концепції «Відповідальний громадянин», засновник громадського інтернет-телебачення Spilno.TV.
  •  Оленченко Владислав  — експерт з державного управління, співзасновник та екс-голова ГО «Громадянська платформа «Нова Країна», ініціатор створення «Громадської ради Майдану». Один з координаторів вуличного протестного руху «За імпічмент президента!».
  • Пінчук Анатолій — громадський діяч, експерт з питань державного будівництва, фіскальної політики, економічної безпеки та енергетики, співголова Координаційної Ради Громадянської Асамблеї України, президент ВГО «Українська стратегія».
  • Жмеренецький Олексій — футуролог, експерт з питань майбутнього та інновацій, політичний експерт. Один з ініціаторів громадянської платформи  «Хартія майбутнього», співзасновник і лідер громадянського руху «Україна – це Я!».
  •  Модератор зустрічі Юрій Гаврилечко — економічний оглядач, журналіст-аналітик.

До участі в експертній дискусії запрошуємо: представників ЗМІ, аналітичних центрів, громадських організацій, ділових кіл, експертів, а також всіх, хто небайдужий до майбутнього України.

Реєстрація учасників та представників ЗМІ обов’язкова:
https://goo.gl/forms/c7iMS9zcSP1SuFqC3
Тел. +380 66 47 85 529
Електронна пошта: polita.press@gmail.com

What Next?

Recent Articles