07012022Headline:

Медичний форум «Медична реформа: місія (не) здійсненна»

7 листопада 2018 року  в Києві відбудеться медичний форум на тему “Медична реформа: місія (не)здійсненна” в готелі «Київ» (вул. Грушевського 26/1) .

Медична революція – саме так можна описати сучасні зміни в галузі охорони здоров’я України. Як і будь-яка революція, вона неодмінно вплине на кожного громадянина з усіх куточків України. Реформа, яку прийняли у 2017 році, триватиме далі. В проекті бюджету на 2019 рік збільшено видатки на медицину. У порівнянні з минулим роком це плюс 9,5 млрд. Тобто на медичну реформу закладено 92,3 млрд грн. Останні нововведення викликали запеклі дискусії як серед політиків, так і серед населення. Які виклики та ризики постали перед українськими громадянами після введення медичної реформи? Чи стане реформа успішною, якщо суспільство досі не розуміє мети реформи та викликає спротив? На всі ці та інші питання  спробують знайти відповіді провідні науковці у сфері медицини та фармацевтики, заслужені лікарі та працівники охорони здоров’я України, представники благодійних фондів, а також екс-міністри охорони здоров’я та народні депутати України.

В ході форуму Ви матимете змогу стати учасником трьох панельних дискусій: «Медична реформа: шлях до позитивних змін чи хаосу», «Медична реформа: місія NGOs та благодійних фондів» та «Медична реформа: проблемні питання та ризики в регіональному аспекті».

Організатор форуму — ГО «Фундація інноваційного лідерства».

З детальною програмою конференції та новинами форуму можна ознайомитися на сайті Фундації, а також на  офіційній сторінці у Facebook.

Приєднатися до медичного форуму можна за попередньою реєстрацією.

What Next?

Recent Articles