07012022Headline:

Діалог про майбутнє: Україна-США

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас стати учасниками робочого візиту до Сполучених Штатів Америки у складі української делегації̈, яка проведе низку зустрічей із політичним істеблішментом країни, в самому політичному центрі США – Вашингтоні.

Тема зустрічі в Конгресі: «Діалог про майбутнє: Україна-США»

Більшість громадян, а особливо представники політичних і ділових кіл України, бачать значні перспективи в налагодженні двосторонніх контактів і стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами Америки. Найкращі політичні практики цієї країни полягають у побудові демократичного врядування, розвитку ефективної економіки, сильного громадянського суспільства та завоюванні цією країною лідерства у глобальному просторі впродовж багатьох років поспіль.

Тривалий період успішного існування сталої американської демократії викликає повагу та є прикладом для наслідування у всьому світі. Налагодження якісної взаємодії з провідними американськими політичними діячами та інституціями, встановлення нових контактів і набуття нового досвіду, дасть Вам змогу значно розширити власні горизонти, опанувати ефективні методи сучасних комунікацій при безпосередніх зустрічах з американськими політиками, зрозуміти специфіку та ціннісні орієнтири політичного середовища США.

Стратегічний процес конструктивного та продуктивного діалогу між представниками двох країн дасть змогу обмінюватися досвідом, налагоджувати контакти і поглиблювати співпрацю в рамках цієї неформальної взаємодії.

Ми запрошуємо до участі в такому діалозі представників політичних кіл, аналітичних центрів, передових аналітиків і представників прогресивного українського бізнесу, громадських діячів та всіх зацікавлених. Приєднуйтесь до зустрічі з політичним істеблішментом США. Такий візит буде вкрай актуальним, оскільки відбудеться напередодні виборів президента США, на початку виборчої кампанії.

Питання, які заплановано розглянути під час зустрічі:

 • Нинішній стан взаємовідносин між Україною та США;
 • Економічна співпраця (що передбачає обговорення конкретнихможливостей співпраці за окремими галузями);
 • Суспільна дипломатія та робота над позитивним сприйняттям країн усуспільстві;
 • Розвиток демократії, партійне будівництво та еволюція внутрішньоїполітики в Україні;
 • Механізми змін щодо розвитку: досвід США для України;
 • Внутрішньополітичний аспект України: європейська перспектива, російськаагресія, допомога США, взаємовідносини та криза;
 • Розвиток громадянського суспільства: реальні кроки;
 • Підписання Меморандумів про співпрацю та взаємопідтримку.Учасники української делегації зустрінуться з:

  Бенджамин Кардин

  Відомий американський політик, доктор юридичних наук, один з керівників призначених Палатою представників в 1989 році для проведення процедури імпічменту щодо Уолтера Ніксона, представник демократичної партії з п’ятдесятирічним досвідом, який не програв жодних виборів за свою кар’єру. Член Демократичної партії, раніше він був представником США в 3-му окрузі Конгресу штату Меріленд. Працював в якості спікера палати делегатів з 1979 по 1987 рік, наймолодший чоловік, який займав цю посаду в історії. Обраний демократом в Сенат США в 2006, переобраний в 2012 році, а потім в 2018 році на термін, який закінчується 3 січня 2025 року.

page2image61545600 page2image61545792

https://uk.wikipedia.org/wiki/Бен_Кардін

page3image61505920Майкл Капуто

Республіканський політичний діяч, політичний консультант з питань комунікацій і ЗМІ. Працював в адміністрації президента США Рональда Рейгана. Був керівником медіа-служби президента США Джорджа Буша-старшого. Працював менеджером кампанії Карла Паладіно на посаді губернатора Нью- Йорку. З 2015 по 2016 роки був радником із питань комунікацій у президента США — Дональда Трампа, зробивши значний внесок в його перемогу на президентських виборах.

https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Caputo

Прасана Лал Дас

Провідний спеціаліст Світового банку, що працює над стратегією обробки даних в глобальній практиці «Торгівля і конкурентоспроможність». Світовий банк є однією з найбільших у світі організацій, що надають допомогу з метою розвитку. Банк здійснює свою діяльність більш ніж в 100 країнах, що розвиваються, здійснюючи фінансову й консультаційну допомогу з метою підвищення рівня життя й поліпшення життя найбіднішого населення. Також Прасана керує розробкою відкритої платформи даних про торгівлю і конкурентоспроможність Світового банку (http://tcdata360.worldbank.org/). В даний час він вивчає роль IoT для надання державних послуг і роль “Big Data” в виробничо-збутових ланцюжках. Прасана також багато працював в приватному секторі, допомагаючи компаніям розробляти стратегії використання інформації в якості конкурентного активу бізнесу.

Томас Опель

Віце-президент Американської ради з питань сталого бізнесу. Американська Рада з питань сталого бізнесу (ASBC) є провідною бізнес- організацією, яка охороняє інтереси відповідальних компаній в державній політиці, їх клієнтів та інших зацікавлених сторін. Заснована в 2009 році, її членський склад являє понад 250 000 підприємств в широкому спектрі галузей. ASBC виступає за зміну політики і інформує власників бізнесу, політиків і громадськість про необхідність і можливості побудови динамічної, широко процвітаючою і стійкої економіки.

page5image61511488Діна Елліс Рочкінд

Американський юрист і топ-лобіст. З 1995 року працювала на Капітолійському пагорбі у Комітеті з банкінгу, а також у Комітеті Конгресу США з фінансових послуг. У 2001 році долучилася до роботи в команді Джорджа Буша- молодшого. В 2003 році Діна повернулася на Капітолійський пагорб в статусі старшого консультанта з фінансів. Була одним з ключових лобістів, що врятували компанію Chrysler під час кризи в автомобільній сфері. В 2011 році знову повернулася на Капітолійський пагорб вже у якості старшого радника з фінансових послуг. Більший час свого професійного досвіду фактично брала участь у керуванні найбільним бюджетом у світі.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dina_Ellis_Rochkind

Джордан Ліберман

П’ять років був видавцем журналу «Campaigns & Elections». Керував передвиборчими кампаніями у США та за кордоном. Застосовував технології Big Data, за допомогою яких, зокрема, відбувся Brexit та переміг на президентських виборах Дональд Трамп. У 2005 році Ліберман допоміг провести успішну президентську кампанію Віктору Ющенку. Джордан Ліберман має ступінь бакалавра університету Пенсільванії та ступінь MPA у Колумбійському університеті. Читав лекції в Прінстоні, Пенсільванському університеті та Університеті Джорджа Вашингтона. Виступав аналітиком CNN, Fox та MSNBC.

Лейф Ларсон

Письменник та продюсер, що має значну кількість нагород. Розробляв рекламу та стратегію для кандидатів на американських виборах, проводив кампанії по всім штатам. Працював з обранцями на всіх рівнях американського уряду, керував повним циклом передвиборчого процесу. Працював з губернатором Каліфорнії Пітом Віслоном, а також на Капітолійському пагорбі безпосередньо з конгресменами. Має декілька нагород від Американської асоціації консультантів.

Субота, 29 лютого

09:50 – відправлення літака (Бориспіль — Нью-Йорк) 12:55 – прибуття літаком до Нью-Йорку;
13:45 – трансфер до готелю у Вашингтоні;
17:30 – розміщення в готелі та час для адаптації.

page7image61475264

Алан Каллісон

Відомий журналіст, публіцист, автор ряду викривальних статтей. Провідний оглядач The Wall Street Journal, що висвітлює питання національної безпеки з Вашингтону, має більш як 20-ти річний досвід роботи в цьому журналі. Також працював на керуючих посадах в інформаційних агентствах Associated Press і Dow Jones. Був головою Московського бюро AP / Dow Jones.

Також програмою робочого візиту передбачені інші заходи:

• Візит до Капітолію, особисті та колективні зустрічі з представниками Конгресу та Сенату США;

• Екскурсії для ознайомлення і розуміння механізму роботи Білого Дому та Конгресу, законодавчого процесу в США. Вони передбачають зустрічі та консультації з приводу специфіки роботи в різних сферах політики;

• Спілкування і взаємодія між учасниками делегації (нетворкінг) – фото та відео зйомка сюжетів та матеріалів за профілями;

• Візити до ключових аналітичних центрів США, ознайомлення та вивчення принципів їхньої діяльності, зокрема вивчення досвіду щодо того як вони формують власну аналітику, відповідно до якої працює Білий Дім.

Орієнтовна програма поїздки

Неділя, 1 березня

page8image61553472

11:00 – екскурсія в музей “National Gallery” 14:00 – зустріч з Аланом Каллісоном 18:00 – вечеря

Понеділок, 2 березня

11:00 – візит до Капітолію, який з’єднується з Монументом Вашингтона та

Монументом Лінкольна, а також прогулянка 1800-метровою Національною алеєю, на якій відбувається інавгурація президентів США;

15:00 – зустріч з Прасаною Лал Дас; 18:00 – святкова вечеря.

Вівторок. 3 березня

11:00 – візит до Верховного суду США;
12:30 – зустріч з Майклом Капуто
15:00 – зустріч із представниками влади, конгресменами; 19:00 – святкова вечеря та нетворкінг учасників делегації.

Середа. 4 березня

14:00 – виїзд з готелю, трансфер до аеропорту Нью-Йорку, літак до Києва.

Четвер. 5 березня

00:30 – відправлення літака до Києва; 16:20 – прибуття літака у Київ.

page8image61537664 page8image61537856 page8image61538048

• Організатор зустрічі:
Інститут демократії та розвитку «PolitA» – це всеукраїнська громадська

організація, що створена експертами з політичних наук, стратегічного планування та аналітики, активними громадянами з метою сприяння демократичному розвитку України та побудови громадянського суспільства.

 • Дата проведення: 02 — 05 березня 2020 року.
 • Місце проведення: Вашингтон, Сполучені Штати Америки.

Для уточнення подробиць щодо вартості поїздки, будь ласка, звертайтесь за телефонами: +380 95 436 55 44; +380 44 227 94 20

What Next?

Recent Articles