08172022Headline:

В США підтримали українську делегацію від Інституту «Polita»

Українська делегація зустрілася з представниками американського політичного істеблішменту в рамках “Діалогу про майбутнє: Україна-США” у Вашингтоні.

Представник офісу конгресмена Вільяма Кітінга, Лієя Нодвін, наголосила, що  офіційний Вашингтон нещодавно продовжив санкції проти Росії, і вони будуть збережені до повного виведення окупаційних російських військ з території України. Вона додала, що політики США виступають проти анексії Криму та ніколи не визнають приналежність півострова Росії.

Діалог про майбутнє: Україна-США

Читайте також: Надеюсь правительство не опустится до тёрок, муток и смотрящих

Проте Лія Нодвін також підкреслила, що для американських політиків надзвичайно важливим і показовим індикатором є прогрес реформ в Україні, а також результати боротьби з корупцією. Саме це питання стоїть в США на порядку денному у відносинах з Україною.

Було також відзначено, що американське фінансування антикорупційних органів не дало практично ніякого результату, натомість вони самі стають фігурантами корупційних скандалів.

Неефективність їх роботи засвідчують «притягнуті за вуха» справи в Укроборонпромі, де замість реальних злочинців, чомусь намагаються «притягти до відповідальності» Павла Барбула – екс-очільника ДП «Спецтехноекспорт» щодо виплати комісійних лобістам наших компаній на зовнішніх ринках, хоч всі виплати здійснювалися відповідно до офіційно підписаних договорів, а за час свого керівництва залучив на оборонні підприємства більше 500 млн. доларів, за що був навіть відмічений Головою ДП  «Укроборонпрому» Айварасом Абрамавічусом.

Нагадаємо, що у Вашингтоні розпочався “Діалог про майбутнє: Україна-США”.

What Next?

Recent Articles