08172022Headline:

Тези Катерини Одарченко на зустрічах української делегації з впливовими членами американського істеблішменту

У Вашингтоні 01-05 березня відбувся двосторонній українсько-американський експертний неурядовий форум “Діалог про майбутнє: Україна-США” https://polita.org.ua/?p=897.
Одним із ключових діалогів відбувся під час зустрічі з відомим американським політичним діячем Республіканської партії, політтехнологом, експертом у сфері медіа, радником Президента США Дональда Трампа — Майклом Капуто.

Керівник української делегації Катерина Одарченко – відомий український політичний експерт, президент Інституту демократії та розвитку “Polita”, засновник SIC Group Ukraine, ініціатор створення політичної партії “Національна платформа https://platforma.in.ua/ Національна платформа, представила сучасний стан політичної системи в Україні, суспільні очікування і запити, проблеми з розвитком демократії, захисту базових економічних інтересів.
За її словами, в умовах жорсткої економічної боротьби на глобальних ринках для України важливим завданням є економічний протекціонізм для національних виробників та розвиток сільських тер, яка зібрала понад 14 тисяч підписів на підтримку рішення про створення партії. Ці пріоритети записані в програмі партії “Національна платформа” https://platforma.in.ua/program, поява нових політичних сил, які захищатимуть українських виробників, буде запорукою успіху України на шляху реформ і розвитку економіки. Успіх “Національної платформи” сприятиме майбутнім інституційним змінам в Україні у соціально-економічному розвитку та розбудові сталих суспільних демократичних ініститутів.

Майкл Капуто підтримав позицію Катерини Одарченко щодо пріоритетності розвитку сільських територій в Україні, а не запровадження ринку землі. За його словами, у США більшість земель сільськогосподарського призначення викуплена і перебуває у власності великих агрокорпорацій, або в заставі банків і фінансових установ, тому вільних площ землі для агровиробництва майже немає.

 На изображении может находиться: 1 человек, стоит, небо и на улице

What Next?

Recent Articles