08172022Headline:

Євгеній Дихне — СЕО Ukraine International Airlines UIA — Міжнародні Авіалінії України МАУ

Під час проведення неурядового форуму “Діалог про майбутнє: Україна-США” https://polita.org.ua/?p=897, який відбувався у Вашингтоні впродовж 01-05 березня, пройшла зустріч представників української делегації з відомим американським політиком, політтехнологом, експертом у сфері медіа, радником Президента США Дональда Трампа Майклом Капуто.

Під час обговорення питань поглиблення двостороннього економічного співробітництва, СЕО Ukraine International Airlines UIA — Міжнародні Авіалінії України МАУ Євгеній Дихне, зазначив, що для розширення транзитного потенціалу України одним із важливих перспективних проектів є створення і відкриття Cargo terminal services в Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

На переконання президента МАУ, вантажний термінал створить нові можливості для доставки, транзиту і обробки вантажів в Україну авіаційним транспортом. Завдяки цьому будуть створені нові робочі місця, бюджет матиме додаткові надходження від сплати податків. Євгеній Дихне поцікавився, чи можуть урядові структури і представники американського бізнесу долучатися до реалізації таких масштабних проектів в Україні?

На думку Майкла Капуто, стан української економіки нагадує стільчик з трьома ніжками. Це хитка конструкція, сильна економіка на може базуватися лише на експорті кількох видів сировини. Для розгляду і затвердження інвестиційних проектів бізнес-партнерам у США необхідно представити конкретні проекти з обґрунтуванням. Cargo terminal services може бути одним із цікавих для американських інвесторів проектів.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Management, офіційним перевізником – Fly UIAhttps://www.flyuia.com/ua/ru/hom

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, экран, стол, офис и в помещении

What Next?

Recent Articles