08172022Headline:

Тези члена української делегації в США — Рабин Лірон Эдері

У рамках експертного форуму “Діалог про майбутнє: Україна-США”, який відбувся впродовж 01-05 березня у Вашингтоні, відбулися зустрічі з американськими експертами, політиками, бізнесменами та представникам засобів масової інформації. Міжнародний захід на високому рівні організували Інститут демократії та розвитку “Polita” https://polita.org.ua/, а також консалтингова компанія SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Management, офіційним перевізником – Ukraine International Airlines UIA — Міжнародні Авіалінії України МАУ https://www.flyuia.com/ua/ru/home

Під час зустрічі української делегації з представниками однієї з найповажніших газет світу The Wall Street Journal, відбулася плідна дискусія з репортерами і аналітиками цього видання. Аллан Каллісон, журналіст, публіцист і провідний оглядач The Wall Street Journal, що має понад 20-річний досвід роботи в цьому виданні, наголосив, що раніше американські ЗМІ банально переписували заголовки і зміст великих таблоїдів про Україну, практично не заглиблюючись у суть внутрішньополітичного та зовнішньополітичного дискурсу в Україні. Каллісон також підкреслив, що така непрофесійна практика шкодить взаємовідносинам і створює для України негативний інформаційний контекст. Отже, представникам українських та американських медіа необхідно отримувати інформацію з першоджерел.

Головний рабин Кривого Рогу Лірон Едері висловив думку про те, що було б корисно запросити в Україну американських громадян з українськими коренями, для проведення зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським, урядовцями, ознайомлення з сучасними реаліями і можливостями країни. На його думку, такі візити необхідні для популяризації України в США, прямої народної демократії, залучення інвестицій в Україну.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

What Next?

Recent Articles