01272022Headline:

Член української делегації в США Роман Бочкала

Член української делегації в США Роман Бочкала

Під час проведення експертного форуму “Діалог про майбутнє: Україна-США”, який відбувся впродовж 01-05 березня у Вашингтоні, відбулися зустрічі з американськими експертами, політиками, бізнесменами та представникам засобів масової інформації. Міжнародний захід на високому рівні організували Інститут демократії та розвитку “Polita” https://polita.org.ua/, а також консалтингова компанія SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/.

Під час зустрічі з представником офісу конгресмена Вільяма Кітінга, експертом з питань Євразії, енергетики та навколишнього середовища Лією Нодвін, відбулася активна дискусія щодо проблеми мирного врегулювання військового конфлікту в Луганській і Донецькій областях України. Український журналіст, військовий кореспондент, засновник громадської організації “Стоп корупція” Stop-corruption.org Роман Бочкала розповів про своє бачення проблеми мирного врегулювання і запитав, яке офіційне ставлення американської влади до цієї проблеми.
Лія Нодвін запевнила, що американські конгресмени підтримують територіальну цілісність України і будуть наполягати на виконанні мирного плану врегулювання конфлікту. Для цього необхідна консолідована позиція і регулярне проведення консультацій.

Офіційним партнером заходу є Base Capital Management BASE Capital Management , офіційний перевізник – Ukraine International Airlines UIA — Міжнародні Авіалінії України МАУ

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят

 

What Next?

Recent Articles