08172022Headline:

Тези члена української делегації на зустрічах у США — Миколи Легези.

У Вашингтоні 01-05 березня відбувся двосторонній українсько-американський експертний неурядовий форум “Діалог про майбутнє: Україна-США” https://polita.org.ua/?p=897. Організували захід Інститут демократії та розвитку “Polita” https://polita.org.ua/, а також консалтингова компанія SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/ .

Під час зустрічі з відомим американським політичним діячем Республіканської партії, політтехнологом, експертом у сфері медіа, радником Президента США Дональда Трампа Майклом Капуто, учасник української делегації, депутат Деснянської районної та Київської міської ради (1990-2010 рр.) Микола Легеза запитав експерта про принципи розбудови двосторонніх відносин на засадах прозорості і дотримання взаємних інтересів.

Майкл Капуто зауважив, що основним принципом є невтручання у внутрішні справи іншої країни, повага до її суверенних інітерсів і законних прав. Для розбудови якісних взаємовідносин експерт рекомендував налагоджувати прямі взаємозв’язки з американськими законодавцями, і надавати обґрунтовані проектні рішення.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Management, офіційним перевізником – Ukraine International Airlines UIA — Міжнародні Авіалінії України МАУ https://www.flyuia.com/ua/ru/home

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, небо, дерево, облако, растение и на улице

What Next?

Recent Articles