08172022Headline:

Екс-депутат Криворізької Міської Ради та управляючий групою компаній — Сергій Смелий

Під час зустрічі з відомим американським політичним діячем Республіканської партії, політтехнологом, експертом у сфері медіа, радником Президента США Дональда Трампа Майклом Капуто у Вашингтоні, що відбулася 03 березня в рамках проведення неурядового форуму “Діалог про майбутнє: Україна-США” https://polita.org.ua/?p=897 , представники української делегації розповіли американським колегам про результати реформ місцевого самоврядування та основні проблеми в процесів провадження реформи децентралізації.

Обговорюючи питання стійкого розвитку, налагодження двосторонніх контактів для розвитку спрятливого бізнес-середовища, розширення взаємозв’язків між муніципалітетами, екс-депутат міської ради Кривого Рогу шостого сликання Сергей Смелый поцікавилися, який формат взаємодії на рівні міцевих муніципалітетів між Україною та США є найоптимальнішим.

Майкл Капуто зазначив, що для розвитку взаємодії на муніципальному рівні дуже важливо налагоджувати безпосередні контакти з американськими колегами, розвивати безпосередні професійні взаємозв’язки і надавати відповідне обґрунтвання для кожного конкретного проекту муніципального рівня. Якщо обгрунутвання якісне, такі проекти завжди отримають позитивний відгук.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Management , офіційний перевізник – Ukraine International Airlines UIA — Міжнародні Авіалінії України МАУ https://www.flyuia.com/ua/ru/home

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, небо, дерево, облако, растение и на улице

What Next?

Recent Articles