08172022Headline:

Тези члена української делегації — Кирило Барашков

Під час зустрічі з відомим американським політичним діячем Республіканської партії, політтехнологом, експертом у сфері медіа, радником Президента США Дональда Трампа Майклом Капуто у Вашингтоні, що відбулася 03 березня в рамках проведення неурядового форуму “Діалог про майбутнє: Україна-США” https://polita.org.ua/?p=897 , представники української делегації розповіли американським колегам про стан ринку засобів масової інформації, свободу слова в Україні, яка в останній час погіршилася.

Зокрема, правозахисник і адвокат Кирило Барашков, що спеціалізуються на міжнародній політиці, обговорили з Майклом Капуто основні принципи функціонування сталої американської демократії, а також попросили висловити експертну думку щодо оптимального формату реалізації мирного процесу в Україні.

Майкл Капуто підкреслив, що Україна має з Росією кордон протяжністю майже 2 тис км, це більше, ніж протяжність українського державного кордону з країнами Євросоюзу. Виходячи з цього він порадив зосередитися на налагодженні політичних і економічних відносин з Євросоюзом, але при цьому не загострювати конфронтацію з Росією.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Management, офіційним перевізником – Fly UIA https://www.flyuia.com/ua/ru/home

На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

What Next?

Recent Articles