08172022Headline:

Михайло Рітчер — керуючий активами, експерт у сфері міжнародних фінансових ринків, член ради директорів “Асоціації учасників біржових ринків”

Впродовж 01-05 березня цього року у Вашингтоні відбувся неурядовий форум “Діалог про майбутнє: Україна-США”. Цей міждержавний захід на високому рівні організували Інститут демократії та розвитку “Polita” https://polita.org.ua/, а також консалтингова компанія SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/.

У рамках форуму відбулася зустрічі з провідним спеціалістом Світового банку Прасаною Лал Дас та службовцями Міжнародної фінансової корпорації. Під час продуктивної дискусії представники української делегації окреслили основні параметри розвитку української економіки та обговорили з експертами ключові тенденції і напрями розвитку світової економіки https://polita.org.ua/?p=875

Зокрема керуючий активами, експерт у сфері міжнародних фінансових ринків, член ради директорів “Асоціації учасників біржових ринків” Михайло Рітчер під час дискусії запитав експертів групи Світового Банку про модель фондового ринку і Робо-Едвайзинга (Robo-Advising) у країнах, що розвиваються, про перспективи розвитку фондового ринку України за умови зменшення кількості емітентів цінних паперів, відсутності якісного інтернет-трейдингу?

Прасана Лал Дас наголосив, що основною складовою функціонування фондового ринку є реальний сектор економіки. Емітенти цінних паперів зацікавлені в сильному фондовому ринку, але окрім продавців на ринку мають бути також платоспроможні покупці. Якщо ж попит на цінні папери недостатній, це призводить до їх знецінення і падіння котирувань, зменшення кількості операцій. У такому випадку ринок не зможе генерувати необхідний ресурс і створювати високоліквідні активи.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Managementhttps://www.facebook.com/basecapitalM/, офіційним перевізником – Міжнародні авіалінії України (Ukraine International Airlines) Fly UIAhttps://www.flyuia.com/ua/ru/home

На изображении может находиться: 1 человек, стоит

What Next?

Recent Articles