08172022Headline:

Тимур Чмерук — партнер міжнародної інвестиційної компанії “Base capital management”, член Правління Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобістів, керівник низки проектів із залучення іноземних інвестицій в Україну

Впродовж 01-05 березня цього року у Вашингтоні відбувся неурядовий форум “Діалог про майбутнє: Україна-США”. Цей міждержавний захід на високому рівні організували Інститут демократії та розвитку “Polita” https://polita.org.ua/, а також консалтингова компанія SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/.

У рамках форуму відбулася зустрічі з провідним спеціалістом Світового банку Прасаною Лал Дас та службовцями Міжнародної фінансової корпорації. Під час продуктивної дискусії сторони обговорили основні тенденції сучасного економічного розвитку в світі та поєднання національних економічних інтересів і взаємодію з міжнародними фінансовими організаціями.

Партнер міжнародної інвестиційної компанії “Base capital management”, член правління Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобістів, керівник низки проектів із залучення іноземних інвестицій в Україну — Тимур Чмерук під час діалогу розповів про те, що нині в Україні попри гучні заяви представників влади інвестиційний клімат незадовільний.

Прикладом може бути скасування дії “зеленого тарифу” – спеціальної закупівельної ціни електроенергії, виробленої з відновлювальних джерел енергії. Нині розцінки на зелену електроенергію встановлені на рівні 0,15-0,18 євро за кожен кВт електроенергії. Скасування цих тарифів стане очевидним сигналом інвесторам про те, що будь-які правила і умови можуть бути змінені.

На думку експерта Світового банку, обсяг залучених інвестицій залежить від інституційних умов, створених урядом, незмінністю законодавства на етапі окупності вкладених інвестицій, гарантованого захисту прав власності інвестора. Зміна правил під час реалізації інвестиційного проекту сигналізуватиме інвесторам про те, що середовище нестійке, а рівень ризиків капіталовкладення високий.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Managementhttps://www.facebook.com/basecapitalM/, офіційним перевізником – Міжнародні авіалінії України (Ukraine International Airlines) Fly UIAhttps://www.flyuia.com/ua/ru/home

На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

What Next?

Recent Articles