08172022Headline:

Олег Кищук — член української делегації, депутат Київської обласної ради, засновник і керівник ГО “Антикорупційний рух “Стоп корупція”

01-05 березня відбувається діловий візиту до Сполучених Штатів Америки української неурядової делегації в рамках “Діалогу про майбутнє: Україна-США”. В рамках заходів цього представницького форуму у Вашингтоні відбулася зустріч представників української делегації з Лейфом Ларсоном — письменником та продюсером, експертом з виборчих кампаній, членом Американської асоціації політичних консультантів. Основною темою обговорення була реабілітація бренду України в США.

Лейф Ларсон поділився досвідом використання сучасних технологій, просування в соціальних мережах, телебачення та інших інформаційних каналів впливає на зміну американськими виборцями сприйняття, довіри до політиків, розуміння основних політичних меседжів.
Член української делегації, депутат Київської обласної ради, засновник і керівник ГО “Антикорупційний рух “Стоп корупція” олег кищук (Oleg Kyshchuk) поцікавився в американського експерта, які види негативної і позитивної інформації в соціальних мережах, зокрема у Фейсбуці та Твітері найбільше цікавлять виборців і мають позитивний вплив на них.

Лейф Ларсон підкреслив, що під час виборчих кампаній найбільшу довіру викликають кандидати, які мають тривалу позитивну репутацію і прихильниками, яких вони є багато років поспіль. Тому важливо підтримувати в соціальних мережах постійні комунікації з цільовою аудиторією, і регулярно надсилати цільовій аудиторії мотиваційні повідомлення.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Managementhttps://www.facebook.com/basecapitalM/, офіційним перевізником – Міжнародні авіалінії України (Ukraine International Airlines) Fly UIAhttps://www.flyuia.com/ua/ru/home

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, небо и на улице

What Next?

Recent Articles