08172022Headline:

Ігор Шурма — український політик, депутат Верховної Ради України VIII

Впродовж 01-05 березня цього року у Вашингтоні відбувся неурядовий форум “Діалог про майбутнє: Україна-США” . Цей міждержавний захід на високому рівні організували Інститут демократії та розвитку “Polita” https://polita.org.ua/, а також консалтингова компанія SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/.

Представники української делегації брали активну участь в діалозі з американськими політиками, експертами і представниками бізнес-середовища https://polita.org.ua/?p=882 Під часу зустріч з Лією Нодвін, представником офісу конгресмена Вільяма Кітінга, експертом з питань Євразії, енергетики та навколишнього середовища, відбувся активний діалог щодо законодавчої системи США і застосування в Україні найкращого досвіду погодження і прийняття нормативних актів.

У процесі діалогу учасники української делегації поділилися своїми думками щодо результатів проведення реформ в Україні. Зокрема, український політик, депутат Верховної Ради України VIII скликання Ігор Шурма, а також наголосили, що результати реформ в Україні, які здійснюються впродовж останніх років, є вельми сумнівними. Ігор Шурма зазначив, що медична реформа за своїм змістом є зміною механізму фінансування системи охорони здоров’я.

Лія Нодвін запевнила, що реформи відкривають нові можливості в будь-якій сфері, але лише за умови їх професійного і якісного проведення. Якщо ж реформами називають заходи з оптимізації або реструктуризації, їхні результати, вочевидь можуть бути незадовільними.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Managementhttps://www.facebook.com/basecapitalM/, офіційним перевізником – Міжнародні авіалінії України (Ukraine International Airlines) Fly UIAhttps://www.flyuia.com/ua/ru/home

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

What Next?

Recent Articles