08172022Headline:

Учасницею української делегації Анна Мищенко на зустрічах у США було озвучено ряд тез, одна із них описана нижче.

Під час зустрічі з відомим американським політичним діячем Республіканської партії, політтехнологом, експертом у сфері медіа, радником Президента США Майклом Капуто, учасниця української делегації, засновник та виконавчий директор благодійного “Безпечне небо” Анна Мищенко поцікавилася думкою експерта щодо сучасних трендів у міжнародній політиці.

Майклом Капуто підкреслив, що на глобальному рівні, а також безпосередньо в багатьох країнах основним трендом стає популізм, а не відповідальна політика. Це підвищує ризики і шкодить стійкому розвитку в глобальному контексті.

Проблема популізму є типовою для країн Євросоюзу, США, Великобританії, України. Основна причина популістичної політики полягає в тому, що в багатьох країнах випадкові люди потрапляють у вищі владні ешелони. Через це виникають непорозуміння як на урядовому рівні, так і бізнес-середовищі.

Майкл Капуто також наголосив, що незважаючи на будь-які спроби несанкціонованого впливу, ніхто не повинен проводити політику України замість неї. За його словами, ані Євросоюз, ані США не можуть у втручатися у внутрішню і зовнішню політику України. Для українського уряду інтереси України і українського народу мають бути пріоритетними.

У Вашингтоні 01-05 березня відбувся двосторонній українсько-американський експертний неурядовий форум “Діалог про майбутнє: Україна-США” https://polita.org.ua/?p=897. Організували захід Інститут демократії та розвитку “Polita” https://polita.org.ua/, а також консалтингова компанія SIC Group Ukrainehttp://sic-group.com.ua/.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Management, офіційним перевізником – Ukraine International Airlines UIA — Міжнародні Авіалінії України МАУhttps://www.flyuia.com/ua/ru/home

На изображении может находиться: 1 человек, ребенок

What Next?

Recent Articles